[uk] [en] [ru] Login
Як це працює?

Structure

Система побудована в архітектурі клієнт-сервер з надтонким клієнтом. На клієнтському комп'ютері встановлюється тільки невеликий модуль, який формує інтерфейс користувача. Ядро системи - таблиці з даними, програмний код бізнес-логіки, структура інтерфейсу - зберігаються на сервері в базі даних MS SQL Server.

При підключенні до серверного ядра інтерфейсний модуль зчитує з бази даних структуру інтерфейсу користувача і відображає його на екрані. Його робота багато в чому схожа на роботу інтернет-браузера, але значно складніше і дозволяє реалізувати функціональність і швидкодію недосяжні для WEB-інтерфейсу.

Також, до ядра системи можуть підключатися альтернативні клієнти, як наприклад, WEB-сервер, який реалізує функції інтернет-магазину або WEB-інтерфейс інтренет-користувачів системи.

Клієнтський комп'ютер може зламатися, його можуть вкрасти або конфіскувати, але втрати або витоку даних не відбудеться - на ньому не зберігається ніякої корисної інформації!

Вся робота з даними відбувається на сервері, який як правило знаходиться поза офісом, на захищеному серверному майданчику (навіть десь за кордоном), де забезпечується його надійне функціонування.

Очевидно, що для роботи з віддаленим сервером необхідно постійне інтернет-підключення, що при сьогоднішньому рівні розвитку телекомунікацій не представляє складності навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Для роботи програми не потрібно величезної пропускної здатності мережі - комфортно працювати з віддаленим сервером можна навіть через мобільний інтернет.

Досвід експлуатації доводить високу надійність системи. У деяких наших замовників вона працює по кілька років в абсолютно необслуговуваному режимі. Головне - надійна апаратна платформа сервера і хороше резервування живлення, що виключає нештатну зупинку.

Для кого це потрібно?

ERP-система потрібна практично кожному підприємству. Для публічних компаній впровадження ERP-системи є обов'язковою умовою. В даний час ERP-системи встановлюються на підприємствах будь-якої сфери діяльності (не тільки виробничих) незалежно від масштабу підприємства - сучасний рівень програмних рішень, накомпленний в системі тиражований функціонал і якість інструментальних засобів настройки (кастомізації) дозволяє істотно знизити витрати на впровадження системи і зробити її доступною більш широкому колу користувачів, включаючи малий бізнес.

Infopolis ERP має широкі можливості масштабування - як з точки зору продуктивності, так і функціональності. Впровадивши систему на невеликому підприємстві, можна використовувати тільки базові її функції, що дозволяє знизити вартість впровадження до мінімуму. Із розвитком розвитку бізнесу і зростанням вимог до системи її функції можуть бути розширені, а сама система перенесена на більш потужні апаратні ресурси. Таким чином система може розвиватися разом з підприємством і забезпечувати його зростаючі вимоги.

... а для малого бізнеса?

А як бути зовсім невеликим підприємствам, де працює кілька людей, немає власних ресурсів для підтримки свого сервера і, головне, немає коштів для впровадження серйозної ERP-системи?

Можна просто взяти систему в оренду!

За невелику щомісячну оплату ми надамо вам систему, розміщену на наших надійних ресурсах, навчимо вас роботі з нею, імпортуємо наявні дані (залишки товару, прайс-лист, список ваших контрагентів. І ви відразу отримаєте додаткові можливості для розвитку вашого бізнесу! Підвищивши ефективність ведення бізнесу і збільшивши його прибутковість, ви зможете поступово розширити функціонал системи, доповнити його своєю специфікою, а згодом, при необхідності, придбати повну ліцензію на систему і перенести її на власні ресурси.