[uk] [en] [ru] Login

GigaCloud
GigaCloud.ua - наш надійний партнер.
Ідеальний хостінг ваших проектів.


Варіанти розміщення ресурсів InfopolisERP

Спільний сервер

Для початку роботи з InfopolisERP-SB невеликій фірмі можна скористатися варіантом розміщення ядра системи на хмарному ресурсі розробника, де вже встановлене все необхідне програмне забезбечення та функціонує певна кількість баз даних інших наших клієнтів. Така побудова дозволяє заощадити на оренді хмарного ресурсу, розділивши витрати на багатьох клієнтів. Фактично клієнт сплачує тільки щомісячну ліцензію за користування InfopolisERP-SB і майже не несе витрат по оренді хмарного ресурсу.

Кожен з клієнтів має повний доступ до власної бази даних, але не має доступу до баз даних інших клєнтів та до ресурсів віртуального Windows Server.

Common server

Окремий віртуальний сервер

За бажанням клієнта його база даних може бути перенесена на окремий хмарний віртуальний сервер, де ми поставимовсе необхідне програмне забезпечення. Клієнт може самостійно контролювати питання безпеки, регулювати потужніть ресурсу та свої витрати по його оренді, використовувати ресурси Windows Server за своїми потребами.

Вартість ліцензії на користування InfopolisERP-SB лишається такою самою, як і для варіанту розміщення ядра на спільному сервері.

Personal server

Приватний сервер

Для клієнтів, які мають великі бази даних та мають бажання та можливості підтримувати свої власні апаратні та програмні ресурси,ядро його системи може бути перенесено на його власний сервер. В цьому разі клієнт самостійно відповідає за роботу сервера.Розробник може надавати тільки послугу з технічної підтримки ядра InfopolisERP.

Також клієнт може одноразово придбати повну постійну ліцензію на користування системою.

В разі наявності власної команди кваліфікованих адміністраторів та програмістів, клієнт може навіть некористуватись технічною підтримкою розробника і самостійно вдосконалювати свою облікову систему, змінюючі наявніалгоритми та створюючи нові блоки і модулі. При цьому розробник ніяким чином не відповідає за якість функціонування системи.

Privat server